5 канал

Актуальні, ексклюзивні та останні новини і відеосюжети, інтерв'ю з цікавими людьми, політиками, зірками та багато іншого з життя України та світу.

1.3M
1B
105.4K
МОЗ не скасовуватиме посилений локдаун у січні: Степанов пояснив причини

Підвищення рівня захворюваності на коронавірус та сезонний спалах грипу. Такі недуги серед населення очікує Міністерство охорони здоров'я після новорічних свят у країні.

Саме тому відомство не скасовуватиме посилений локдаун у січні, попри нинішній спад інфікування коронавірусом. Зокрема, за минулу добу в Україні зафіксували трохи більш як 4 тисячі випадків коронавірусу.

"Хворі на грип мають такі ж самі ускладнення дуже часто, як і хворі на COVID-19. І для нас дуже важливо підійти до цього збільшення кількості хворих на грип з максимальним зниженням навантаження на медичну систему та з мінімальною кількістю хворих на  COVID-19. Отже те, що стосується проведення жорсткого карантину з 8 по 24 січня, МОЗ не збирається вносити зміни", – сказав Степанов. 

Нагадаємо, оперативний штаб Міністерства охорони здоров'я затвердив план імунізації населення від COVID-19. Документ розробили фахівці Центру громадського здоров'я України разом з експертами ВООЗ та ЮНІСЕФ.

Також, директор Європейського бюро ВООЗ спрогнозував терміни закінчення пандемії COVID-19

 

Головна Відео Новини Спільнота