5 канал

Актуальні, ексклюзивні та останні новини і відеосюжети, інтерв'ю з цікавими людьми, політиками, зірками та багато іншого з життя України та світу.

1.3M
1B
105.4K
Голова Конституційного Суду Тупицький не прийшов до Офісу генпрокурорки

Голова Конституційного Суду Олександр Тупицький не прийшов до Офісу Генерального прокурора. Його викликали для вручення підозри.

Як випливає з повістки, що оприлюднили напередодні у ЗМІ, мова йде про незаконну приватизацію зуївського енергомеханічного заводу на Донеччині. Це було від 2006-го до 2010 року, коли Тупицький працював районним суддею в Донецьку. Нещодавно слідчі НАБУ оприлюднили записи його розмов, датовані жовтнем 2018-го. На них нинішній голова Конституційного Суду обговорює оборудки довкола зуївського заводу.

Водночас на сайті Феміди повідомили, що Тупицький уже підготував низку клопотань до Офісу Генпрокурора. Їх мають узяти до уваги під час процесуальних дій. Нагадаємо, раніше Президент Володимир Зеленський в інтерв'ю ЗМІ заявив, що чільник Конституційного Суду має конфлікт із державою, суспільством, Верховною Радою та главою країни. Тому повинен залишити посаду. 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що голова КСУ не задекларував землю в Криму, придбану за російськими законами.

Головна Відео Новини Спільнота