15-річна дочка Анджеліни Джолі в перешитій сукні матері справила фурор в Лондоні

Старша дочка Анджеліни Джолі і Бреда Пітта Шайло Нувель останнім часом в центрі уваги. Дівчинка, яка раніше позиціонувала себе як хлопчика, нарешті зупинилася в своїх гендерних пошуках. Тепер вона демонструє стильні та вишукані вбрання, які запозичує з маминого гардеробу.

Новий вихід юної спадкоємиці знаменитих акторів викликав фурор.

Напередодні відбулася чергова прем’єра “Вічних” у Лондоні. 15-річна дівчинка прийшла туди в компанії мами, а також своїх братів і сестер. Вона була одягнена в чорно-білу сукню Dior, в якій в 2019-му році на публіці з’являлася Анджеліна Джолі. Тоді актриса подорожувала з промо-туром стрічки “Малефісента: Володарка темряви”.

Він чи вона? Еволюція стилю старшої дочки Анджеліни Джолі і Бреда Пітта, яка мріяла стати хлопчиком

Джолі та її дочки люблять носити ті ж сукні (фото: Getty Images; instagram.com/disneymaleficent)

Для Шайло плаття вкоротили і вшили, щоб воно сіло по фігурі. Доповнили образ дівчини чорні балетки, висячі сережки і макіяж з цегляного відтінку тінями. Волосся їй знову заплели в коси і поклали в високу укладку.

Захара і Шайло в сукнях Джолі (фото: Getty Images)

Цікаво, що раніше Джолі вже експериментувала з цим прийомом. На прем’єрі “Вічних” в Лос-Анджелесі в її перешитій сукні з’явилася 16-річна прийомна дочка Захара. А Шайло була в злегка переробленому сарафані своєї матері.

Раніше Анджеліна Джолі показала два розкішних образи на вихід, які підійдуть всім.

The post 15-річна дочка Анджеліни Джолі в перешитій сукні матері справила фурор в Лондоні appeared first on Народна Правда.

Головна Відео Новини