Екскерівника ГУР, що свідчив у справі “вагнерівців”, виселили з будинку та залишили без охорони – журналіст

Колишнього начальника військової розвідки Василя Бурбу, який дав свідчення про провал операції із захоплення російських терористів “Вагнера”, виселили з дому і позбавили його охорони.

Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов у Facebook з посиланням на власні джерела

За даними Бутусова, 22 лютого без попередження сім’я генерал-полковника ГУР Міноборони Василя Бурби була виселена з охоронюваного селища у Конча-Заспі. Також розвідника позбавили документів прикриття.

“Напередодні виселення з Конча-Заспи з Бурбою провів зустріч співробітник спецслужб, довірена особа президента Зеленського, який запропонував Бурбі призначення послом України в Австралії, в обмін на публічне спростування скандалу з “вагнерівцямі”, відмову від інтерв’ю і будь-якої співпраці з розслідувачем “Беллігнкет” Христо Грозєвим. В іншому випадку Бурба отримав прямі погрози – виселення з охоронюваного будинку, позбавлення документів, звільнення з роботи в МЗС рідного брата, відкриття кримінальних справ. Бурба відмовився від такої ганебної угоди. І перші погрози були негайно здійснені”, – повідомив він.

Офіційною причиною виселення з будинку є ремонтні роботи, проведені сім’єю Бурби без погодження з ДУС. На підтвердження своїх слів Бутусов опублікував лист до Бурби, направлений йому Державним управлінням справами.

Раніше у мережі з’явились докази того, що вбивство Шеремета нібито готували спецслужби Білорусі за наказом Лукашенка.

Після цього заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що “білоруські плівки” не вплинуть на статус підозрюваних Антоненка, Кузьменко і Дугарь у справі Шеремета.

Захисники музиканта Андрія Антоненка, підозрюваного в убивстві журналіста Павла Шеремета, назвали “очевидною дезінформацією” заяву МВС України про те, що записи розмов білоруських силовиків щодо підготовки вбивства Шеремета нібито “підтверджують основну версію слідства”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Екскерівника ГУР, що свідчив у справі “вагнерівців”, виселили з будинку та залишили без охорони – журналіст appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота