Режим Лукашенка впаде навесні – Тихановська
Самопроголошений керівник Білорусі Олександр Лукашенко найближчими місяцями буде змушений піти з президентської посади.

Таку думку висловила очільниця білоруської опозиції Світлана Тіхановском в інтерв’ю недільному випуску німецького часопису Bild, що вийшло в неділю, 28 лютого 2021 року, передає DW.

Як вважає політикиня, до відставки Лукашенка неминуче призведе зростаючий тиск на його режим з боку ЄС і США.

“Тиск зростатиме з кожним днем, і одного дня стане для Лукашенко надмірним, так що він піде”, – заявила Тихановська, яка нині перебуває під державною охороною Литви у Вільнюсі й звідки постійно відвідує з метою проведення перемовин інші європейські столиці.

“Режим Лукашенка впаде ще цього року. Гадаю, навесні він піде”, – додала вона.

Своєю чергою колишній міністр культури Білорусі, член президії Координаційної ради опозиції Павло Латушко, який восени 2020 року було змушений виїхати в Польщу, закликає Захід спромогтися досягти повної економічної ізоляції Білорусі.

“Ми готові витримувати санкції 6 або 12 місяців, якщо після цього ситуація покращиться”, – зазначив опозиціонер в бесіді з журналістами німецької газети Welt.

З точки зору Латушко, Євросоюзу необхідно призупинити всі економічні взаємини з Білоруссю, щоб апарат режиму Лукашенко не міг більше “заробляти на міжнародних фінансових ринках”.

При цьому опозиціонер, так само, як і Тихановська, висловив упевненість в тому, що “вирішальна битва” між протестувальниками й чинною білоруською владою відбудеться вже навесні.

Раніше сім країн-партнерів Євросоюзу приєдналися до запровадження санкцій проти діючої влади Білорусі.

Крім того, США ввели санкції проти білоруських чиновників. У чорний список потрапили вісім офіційних осіб Білорусі, зокрема силовики.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.

The post Режим Лукашенка впаде навесні – Тихановська appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота