Чехія вимагає від РФ повернути до Москви висланих дипломатів

Якщо Росія не прийме назад усіх 20 висланих дипломатів, то Прага скоротить кількість дипломатів в російському посольстві.

Про це новий міністр закордонних справ Чехії Якуб Кулганек оголосив послу РФ Олександру Змєєвському, повідомляє Novinky.

“Реакція Росії була непропорційною і паралізувала наше посольство. Сьогодні я протестував проти цієї акції. Я оголосив послу наступне: у Російській Федерації є час до завтрашнього полудня, щоб пустити чеських дипломатів назад в Москву. Якщо вони не зможуть повернутися в Москву, я вирішу скоротити кількість дипломатів в російському посольстві, щоб вона відповідала посольству Чехії в Москві”, – сказав Кулганек.

“Російсько-чеські відносини вступили в надзвичайно складну стадію, і я не радий цьому. Ви всі знаєте, що ми вислали 18 дипломатів “, – додав міністр.

Раніше повідомлялося, що Чехія вислала 18 співробітників посольства РФ в Празі, які, за даними розвідки, були офіцерами російських спецслужб.

Крім того, уряд Чехії закликав своїх союзників, у тому числі Великобританію, розглянути можливість висилки російських дипломатів.

Зазначимо, російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський вважає, що такими кроками, як шпигунський скандал у Чехії, президент РФ Володимир Путін прискорить і вступ України в НАТО.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Чехія вимагає від РФ повернути до Москви висланих дипломатів appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота