Посли країн Великої сімки після зустрічі з Порошенком закликали до продовження реформ, які забезпечать стійкість України

Посли країн Великої сімки, які напередодні провели зустріч з п’ятим Президентом України, лідером партії “Європейська Солідарність”, наголосили на необхідності продовження реформ, які забезпечать економічний розвиток України.

Про це йдеться на офіційній сторінці G7 у Twitter.

“Посли G7 провели широку дискусію з Петром Порошенком, 5-м Президентом України та лідером “Європейської Солідарності” щодо ситуації з безпекою, реакції на пандемію COVID-19 та прогресу в реформах в Україні”, – йдеться в повідомленні.

“Посли підкреслили, що для успіху реформ, які забезпечать стійкість та процвітання України, потрібно, щоб усі зацікавлені сторони працювали разом на досягнення результатів, яких заслуговує країна”, – йдеться у повідомленні.


Петро Порошенко після зустрічі з послами G7 та Європейського Союзу в Україні ще раз подякував партнерам за підтримку нашої держави.

“Мав чудовий та змістовний обмін думками з послами країн Групи семи та ЄС. Вдячний за непохитну підтримку територіальної цілісності України та готовність збільшувати ціну за подальшу ескалацію з боку Росії”, – зазначив Порошенко.

“Важливо забезпечити внутрішню єдність перед обличчям російської агресії, і я вдячний за підтримку цього мого заклику з боку послів G7 та ЄС. Україна не одна на своєму шляху до ЄС та НАТО, тоді як реформи мають вирішальне значення для успіху”, – переконаний п’ятий Президент.

Він також представив План “Європейської Солідарності” щодо протидії коронавірусу. “Розраховую на підтримку G7 та ЄС для швидкого надання Україні достатньої кількості високоякісних вакцин”, – написав Петро Порошенко у Facebook.

Нагадаємо, що П’ятий Президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко обговорив з послами держав Групи семи та Європейського Союзу безпекові питання та протидію пандемії коронавірусу.

Також Петро Порошенко провів переговори з Президентом Європейської народної партії, колишнім Президентом Європейської Ради Дональдом Туском.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Посли країн Великої сімки після зустрічі з Порошенком закликали до продовження реформ, які забезпечать стійкість України appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота