У Зеленського заперечили можливість угоди між США та Росією щодо України

В Офісі президента не вірять у “теорію змови” про укладення угоди між США і Росією щодо України.

Про це розповів заступник голови ОП Андрій Сибіга в інтерв’ю Європейській правді.

“Це все конспірологічні теорії, теорії змови – не буде такого. Моя впевненість ґрунтується на тому, що у нас є тверда позиція США, яка базується на підтримці територіальної цілісності та суверенітету України. І ми детально поінформували американську сторону про розвиток ситуації з безпекою уздовж українського кордону, про виклики, які стоять сьогодні перед українською державою у протидії російській агресії”, – сказав Сибіга.

Він нагадав, що Україна донесла свою позицію Вашингтону напередодні зустрічі президентів Росії та США 16 червня в Женеві.

Сибіга зазначив, що за підсумками телефонної розмови між українським і американським президентами можна “фіксувати узгодженість і координацію позицій”.

“Ми розуміємо, що позиція України, і останні виклики, і високий рівень загрози, який є, були доведені до наших американських друзів і партнерів”, – запевнив він.

Нагадаємо, зустріч президентів США Джо Байдена і Росії Володимира Путіна офіційно пройде на женевській віллі Ла Гранж.

Як відомо, президенти США і Росії Джо Байден і Володимир Путін можуть обговорити ситуацію в Україні під час зустрічі в Женеві.

Раніше повідомлялося, що під час зустрічі Байден і Путін також обговорять питання кібербезпеки.

Також державна рада Женеви ввела заборону на польоти безпілотників над містом і всією територією Женевського кантону у зв’язку з зустріччю президентів США і Росії Джо Байдена і Володимира Путіна. Заборона діятиме з 14 до 17 червня.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post У Зеленського заперечили можливість угоди між США та Росією щодо України appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота