12-13 червня українці зможуть вакцинуватись проти COVID-19: перелік центрів щеплення

12-13 червня в Україні працюватиме понад 50 центрів масової вакцинації від коронавірусу в 15 областях та Києві.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

“12-13 червня 2021 року понад 50 центрів масової вакцинації проти COVID-19 працюватимуть у 15 областях України та в місті Києві. У них щеплюватимуть громадян, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт “Дія” або через контакт-центр МОЗ”, – йдеться у повідомленні.

У Дніпропетровській області працюватиме 13 центрів вакцинації: 12 у Дніпрі та один у Кривому Розі. У Львівській області таких центрів буде 8 (три у Львові, по одному в Трускавці, Дрогобичі, Стрию та Червонограді), в Одеській області – 7 центрів (чотири в Одесі, по одному в Балті, Чорноморську та Ізмаїлі), у Полтавській області – 5 центрів (одному в Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді та Горішніх Плавнях); у Херсонській області – 3 центри у Херсоні.

У Київській області працюватиме три центри масової вакцинації: два у Білій Церкві, один у Броварах. По два центри вакцинації розпочнуть роботу у Чернівцях та Хмельницькій області (по одному в Хмельницькому та Кам’янці-Подільському).

По одному центру вакцинації працюватиме у Києві, Житомирі, Кропивницькому, Тернополі, Рівному, Вінниці, Харкові. Повний список центрів з адресами та режимом їхньої роботи розміщений на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Здійснювати щеплення будуть мобільні медичні бригади вакциною CoronaVac.

Наразі центри масової вакцинації проти коронавірусу працюють лише у вихідні дні. В них щеплять громадян, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт “Дія” або через контакт-центр МОЗ. Вакцинують як тих, кого попередньо запросили на щеплення телефонним дзвінком чи повідомлення, так і всіх охочих, яким ще не надійшло запрошення. Пріоритет надається літнім людям.

Обирати вакцину у масових центрах вакцинації не можна. Буде доступна та вакцина, яка є в наявності в Україні. Зараз використовують вакцину CoronaVac від Sinovac Biotech.

Нагадаємо, станом на 11 червня в Україні зафіксовано 1 603 нових випадки коронавірусної хвороби.

Раніше стало відомо, що 14 червня, в Україні почнуть вакцинувати державних службовців від COVID-19. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post 12-13 червня українці зможуть вакцинуватись проти COVID-19: перелік центрів щеплення appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота