ЄС-Путін: Австрія підтримала пропозицію Меркель і Макрона про відновлення діалогу з РФ

Канцлер Австрії Себастіан Курц підтримав пропозицію канцлерки Німеччини Ангели Меркель та президента Франції Еммануеля Макрона про відновлення самітів між Європейським Союзом та Росією.

Про це Курц заявив під час зустрічі лідерів ЄС у Брюсселі.

“Я дуже радий, що нарешті є рух у напрямку діалогу з Росією. Деякий час тому відбувся саміт Байдена з Путіним. Тоді я не тільки привітав цей саміт, але також вимагав, що повинна відбутися розмова між Євросоюзом та Росією. Ми ближчі до Росії, географічно ближчі, ніж США, ми не можемо обмежитися тим, щоб спостерігати, як Росія і США ведуть діалог”, – цитує “Європейська правда” канцлера Австрії.

Курц наголосив, що багато тем, зокрема Україна, стосуються Євросоюзу більше, ніж США.

Австрійський канцлер додав, що окремі лідери ЄС, такі як Ангела Меркель та Еммануель Макрон, регулярно мають прямі контакти з Путіним, у цьому зв’язку він вважає можливим прямий діалог всього Євросоюзу з главою РФ.

“Ми, Австрія, вимагали, аби такий контакт був. Канцлерка Німеччини зробила це також, і деякі теж. Я радий, що зараз у цьому напрямку відбувається рух… На наш погляд, ми потребуємо, поруч з реакцією на порушення міжнародного права, поруч з реакцією на порушення прав людини, діалогу. Коли врешті до цього дійде, це буде добре”, – підкреслив Курц.

Нагадаємо також, що Ангела Меркель під час телефонної розмови запросила президента України Володимира Зеленського відвідати Берлін. Офіційний візит відбудеться 12 липня.

Політичний експерт Олександр Мусієно заявив, що Німеччина і Франція заганяють Україну у пастку переговорів з Путіним.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post ЄС-Путін: Австрія підтримала пропозицію Меркель і Макрона про відновлення діалогу з РФ appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота