Україна може отримати безвіз з Китаєм – заява посла КНР

Україна та Китайська Народна Республіка можуть встановити безвізовий режим між країнами. З відповідною заявою, за повідомленням кореспондента Інтерфакс-Україна, 24 червня виступив посол КНР в Україні, пан Фань Сяньжун, під час пресконференції присвяченій 10-річчу стратегічного партнерства між Китаєм і Україною.

“Ваш шановний Президент підписав розпорядження про те, щоб надати нашим громадянам (тимчасовий, прим. – ред) безвізовий режим. Він хоче, щоб громадяни наших країн їздили один до одного максимально зручно. Це дуже хороша ідея, тому зараз ми активно працюємо над тим, щоб підписати міжурядову угоду про безвізовий режим між Китаєм і Україною.”

Фань Сяньжун Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні

Він також відзначив, що введення безвізового режиму може збільшити потік туристів з Китаю до України. Дипломат до того ж нагадав, що до початку пандемії коронавірусу у світі, близько 150 мільйонів громадян Китаю подорожували закордон. З них лише 60 тис. осіб приїздили саме до України.

На думку пана Фань Сяньжуна, така різниця в цифрах свідчить про наявність великого потенціалу розвитку взаємного туризму між Україною та КНР. І додав, що наразі також йдуть обговорення, щодо запуску прямого авіасполучення між Києвом і столицею КНР Пекіном.

“Це теж реально!”, – додав посол КНР в Україні.

Нагадаємо, що раніше президент Зеленський підписав Указ “Про тимчасове запровадження безвізового режиму для громадян Китайської Народної Республіки, які в’їжджають в Україну з туристичною метою”. Згідно з цим документом, з 1 квітня до 30 вересня 2021 року запроваджується безвізовий в’їзд в Україну і транзитний проїзд через українську територію для громадян КНР, які їдуть з туристичною метою, якщо термін їхнього перебування в Україні не перевищує 30 днів протягом 180 днів.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post Україна може отримати безвіз з Китаєм – заява посла КНР appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота