Прем’єр Нідерландів відмовився брати участь у саміті ЄС, якщо на нього запросять Путіна

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте висловився з приводу можливої участі президента РФ Володимира Путіна  у саміті ЄС на рівні глав держав і урядів. Рютте заявив, що не братиме участь у саміті, якщо на нього буде запрошено очільника РФ, передає видання Euronews.

В той самий час прем’єр Нідерландів зауважив, що в цілому він не проти самого саміту ЄС за участі Путіна, але особисто брати в ньому участь відмовляється.

Нагадаємо, раніше за відновлення діалогу ЄС з Путіним вже виступила канцлерка Німеччини Ангела Меркель. Вона заявила, що існує необхідність будувати діалог з президентом РФ Путіним. Окрім цього вона наголосила на тому, що вважає необхідним виробити єдині механізми відповіді на політику Москви. Пропозицію канцлерки Німеччини Ангели Меркель підтримав і французький лідер Еммануель Макрон.

Окрім цього, пролунала заява канцлера Австрії Себастіана Курца, який теж висловився на підтримку пропозиції канцлерки Німеччини Ангели Меркель та президента Франції Еммануеля Макрона про відновлення самітів між Європейським Союзом та Росією.

Раніше Ангела Меркель пояснила роль України у разі добудови російського газогону “Північний потік-2”.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post Прем’єр Нідерландів відмовився брати участь у саміті ЄС, якщо на нього запросять Путіна appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота