Вступна кампанія 2021: Міносвіти назвало мінімальний бал для вступу до вишів

Міністерство освіти і науки України розповіло, які прохідні бали потрібні для вступу до вищих навчальних закладів під час вступної кампанії-2021.

За інформацією МОН вступники мають отримати конкурсний бал від 125 балів, щоб мати можливість брати участь у конкурсі на бюджет.

Крім того, як і у 2020 році, на низку спеціальностей є додаткові мінімальні прохідні бали. Для вступу на бюджет чи контракт для здобуття молодшого бакалавра, бакалавра галузей знань 08 “Право”, 28 “Публічне управління та адміністрування”, 29 “Міжнародні відносини” мінімальний конкурсний бал становить 140 балів.

Фото: МОН України

Міністерство повідомило, що для вступу на бюджет чи контракт для здобуття магістра за спеціальністю 226 “Фармація, промислова фармація” потрібно набрати конкурсний бал щонайменше 130.

У відомстві зазначили, що залишилися й обмеження щодо мінімальних значень кількості балів з другого та третього предметів ЗНО не менше ніж 150 балів для спеціальностей 221 “Стоматологія”, 222 “Медицина”, 228 “Педіатрія”. Однак цього року таке обмеження не стосуватиметься вступників із конкурсним балом вище за 175.

Нагадаємо, випускники шкіл з окупованих територій Донбасу та Криму можуть вступити до вишів на підконтрольній Україні території. Вступити можуть абітурієнти й без українського атестата.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

 

The post Вступна кампанія 2021: Міносвіти назвало мінімальний бал для вступу до вишів appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота