Зеленський і Порошенко лідирують, їхні партії теж, розрив у другому турі скоротився – Центр Разумкова

Центр Разумкова оприлюднив результати соціологічного дослідження електоральних уподобань. Лідерами президентського рейтингу залишаються Володимир Зеленський та Петро Порошенко, їхні партії теж мають найбільшу електоральну підтримку. 

Якби найближчим часом відбувалися вибори до Верховної Ради України, партія “Слуга народу”  отримала б 28% голосів тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за яку партію голосуватиме. За партію “Європейська Солідарність” готові віддати свій голос 19% опитаних, за партію “Опозиційна платформа — За життя” —15%, ВО “Батьківщина” — 10,5%, партію “Сила і честь” — 6%.

Інші партії: “Українська стратегія Гройсмана” — 4%, “Громадянська позиція” — 3%, ВО “Свобода” — 3%, Радикальна партія Олега Ляшка — 2,5%, “УДАР Віталія Кличка” — 2%, “Опозиційний блок” — 1%,  “Голос” — 1%, “Партія Шарія” — 1%. 

Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, найбільше голосів у першому турі отримали б В. Зеленський та П.Порошенко 

За В.Зеленського готові голосувати 32% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме. За П. Порошенка – 17% опитаних.

За Ю. Бойка —13%,  за Ю.Тимошенко — 10%, за І. Смешка — 7%, за В. Гройсмана — 4%, за А. Гриценка —  3%, за Д. Разумкова —  2%, за О. Ляшка —  і 2%,  за Р.Кошулинського —  2%, за В. Кличка —  1%, за О. Вілкула — 1%.

У другому турі В. Зеленський отримав би 60% голосів тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме, П. Порошенко — 40%. Як відомо, у другому турі президентських виборів у 2019 році Володимира Зеленського підтримали 73,22%, Петра Порошенка – 24,45%.

У випадку виходу до другого туру В. Зеленського і Ю. Бойка за В. Зеленського проголосували би 76% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме, за Ю. Бойка — 24%.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 11 по 16 червня 2021 року методом інтерв’ю “обличчям до обличчя” за місцем проживання респондентів. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Соціологічне опитування проведене в рамках дослідницького проєкту “Україна: 30 років на шляху до Європи”, що фінансується Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Нагадаємо, згідно з опитуванням Фонду “Демократичні ініціативи” та соціологічною службою Центру Разумкова на виборах президента у другий тур вийшли б Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

Крім того, за актуальними результатами опитування КМІС “Слуга народу” та “Європейська Солідарність” впевнено лідирують у рейтингах

Також за даними КМІС більше половини виборців не підтримують другий термін Зеленського

Центр SOCIS опублікував, що на виборах президента українці найбільше підтримали б Володимира Зеленського та Петра Порошенка

У березні “Європейська Солідарність” випередила “ОПЗЖ” у рейтингу партій

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Зеленський і Порошенко лідирують, їхні партії теж, розрив у другому турі скоротився – Центр Разумкова appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота