100 мільйонів доларів замовляли? Безос зробив щедрий подарунок кухарю та журналісту

Американський мільярдер і засновник Amazon Джеф Безос, вирішив пожертвувати по 100 мільйонів доларів журналісту каналу CNN Вану Джонсу та шеф-кухарю Хосе Андресу. Рішення пожертвувати такі суми Безос оголосив після того, як корабель його космічної компанії Blue Origin здійснив свій перший успішний комерційний політ у космос.

Про це пише CNN.

Безос заявив, що Джонс та Андрес можуть робити з цими грошима “все, що захочуть”. Між тим, оглядач Ван Джонс є засновником кількох некомерційних організацій і рухів, які, зокрема, займаються правами в’язнів та їх інтеграцією у суспільство. А шеф-кухар Хосе Андрес, своєю чергою, відомий соціальним проєктом World Central Kitchen, який допомагає організувати харчування для людей у постраждалих від природних катаклізмів регіонах.

За словами Безоса, пожертва пов’язана з “несподіваною” благодійною ініціативою. Це “нагорода за мужність та громадянськість”, яку він збирався оголосити раніше. Про те, за які саме заслуги Безос визначив отримувачами цієї нагороди цих двох людей, він не уточнив.

“Нам потрібні ті, хто об’єднує, а не очорнює. Нам потрібні люди, які твердо сперечаються і жорстко діють відповідно до того, у що вірять. Але вони завжди роблять це ввічливо та ніколи не нападають ad hominem. На жаль, ми живемо у світі, де це часто не буває…”, ㅡ сказав Безос.

Він додав, що Джонс та Андреас “можуть віддати все на власну благодійність, або вони можуть поділитися багатством”.

“Це залежить від них”, ㅡ сказав він.

Самі отримувачі нагороди від Безоса розповіли, що нічого про неї не знали. Так, коментатор Джонс, приймаючи нагороду, сказав, що “іноді мрії збуваються”, а Андрес, заявив, що це може стати початком нового етапу для його проєкту World Central Kitchen.

Нагадаємо, 20 липня Безос здійснив успішний політ у космос. Так, ракета з капсулою New Shepard успішно стартувала  20 липня о 16:10 за київським часом з приватного космодрому Безоса поблизу міста Ван-Хорн в пустелі на заході Техасу. Після цього корабель відокремився від ракети-носія і піднявся на висоту 100 кілометрів.

На борту разом з Безосом знаходилися 82-річна пілот Уоллі Франк та 18-річний Олівер Дейма, його батько голландський мільярдер Джос Дейма віддав сину квиток на політ.

Раніше у космічній компанії Джеффа Безоса заявили, що політ у космос його “конкурента”, американського мільярдера Річарда Бренсона, на кораблі “VSS Unity” компанії Virgin Galactic, не може вважатись “справжнім”, оскільки Бренсон технічно не вийде за межі атмосфери Землі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post 100 мільйонів доларів замовляли? Безос зробив щедрий подарунок кухарю та журналісту appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота