У двох областях України перевищений рівень госпіталізації COVID-хворих – МОЗ

Станом на 1 серпня всі регіони України перебувають у “зеленій” зоні карантину, проте Закарпатській та Хмельницькій області показник госпіталізації пацієнтів хворих на коронавірус значно перевищує допустиму норму.

Зокрема, згідно з даними Міністерства охорони здоров’я  у Закарпатській області “зеленому” рівню не відповідає показник динаміки госпіталізацій. Так, станом на 31 липня у цій області він становить 93,3% та зріс у порівнянні з попереднім днем (82,1%).

Крім того, у Хмельницькій області динаміка рівня госпіталізацій становить 69,4% (днем раніше – 86,4%). Зазначимо, що норма динаміки загальної кількості госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим чи підозрою на COVID-19 повинна складати не більше ніж 50%.

Водночас попри перевищення епідеміологічних показників регіони знаходяться у “зеленій” зоні, адже відповідно до рішення МОЗ потрапити до “червоної”зони область може, коли  червоному рівню відповідатимуть щонайменше 2 показники.

Фото: дані епідемічних показників в регіонах України (moz.gov.ua)
Фото: дані епідемічних показників в регіонах України (moz.gov.ua)

Нагадаємо, за минулу добу кількість підтверджених випадків інфікування COVID-19 майже дійшла до відмітки у тисячу випадків. Так, було зафіксовано 962 нові випадки коронавірусної хвороби. Серед інфікованих 51 дитина та 49 медпрацівників, також за минулу добу померло 14 осіб.

Крім того, згідно з прогнозами експертів Національної академії наук (НАН), вже 3 серпня в середньому в Україні щодня фіксуватимуть 638 випадків інфікування коронавірусом.

Раніше у Міністерстві охорони здоров’я пояснили, як українцям отримати міжнародний сертифікат вакцинації.

Водночас у Міністерстві охорони здоров’я України попередили, що черговий локдаун в країні можуть запровадити вже цієї осені. Очільник МОЗ підкреслив, що на це рішення може вплинути у тому числі темп вакцинації громадян.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post У двох областях України перевищений рівень госпіталізації COVID-хворих – МОЗ appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота