Українські рятувальники залучені до ліквідації лісових пожеж у Туреччині 

Протягом 31 липня авіацією Державної служби з надзвичайних ситуацій України проводили роботи з гасіння пожеж на території провінції Анталія Турецької Республіки, під час яких було здійснено 14 скидів води (112 т).

У ДСНС зауважили, що роботи проводили силами двох літаків АН-32П. Всього від початку роботи було здійснено 16 скидів води (128 т). Як раніше стало відомо, 30 липня Україна направила на допомогу Республіці Туреччина для ліквідації лісових пожеж, два пожежні літаки з із групою забезпечення у складі 14 осіб.

У відомстві зауважили, що  досвідчені фахівці, які вже мають досвід роботи у гірських районах та залучалися раніше до ліквідації масштабних пожеж у Чорногорії, в Ізраїлі та Грузії допоможуть боротися з лісовими пожежами у Туреччині, що спалахнули у провінціях: Османіє, Кайсері, Коджаелі, Адана, Мерсін та Мугла.

Нагадаємо, у Туреччині вже декілька днів тривають роботи з локалізації та гасіння масштабних лісових пожеж, що охопили різні частини країни. До ліквідації пожеж залучено понад чотири тисячі рятувальників та пожежників.

Як відомо, у турецькій провінції Мугла в районах Мармарис та Мілас спалахнули лісові пожежі. Внаслідок стихійних лих, що вирують вже кілька днів, загинули троє людей.Ще 120 людей постраждали. Також вогонь підібрався до популярних курортів Бодрум та Ічмелер.

Раніше повідомлялося про масштабні лісові пожежі у Росії.Там оголошували  режим надзвичайної ситуації.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Українські рятувальники залучені до ліквідації лісових пожеж у Туреччині  appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота