Кремль дискутує з Порошенком, бо Москва не сприймає серйозно чинне керівництво України – Фріз

Кремль досі дискутує з п’ятим Президентом України Петром Порошенком, бо у Москві не бачать серйозних політиків серед чинної влади України.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Ірина Фріз.

За її словами, Путін досі дискутує з Порошенком, бо не бачить в нинішньому керівництві України співрозмовників.

Стаття п’ятого Президента України, лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка “Стаття Путіна не про історію. Це – політичний маніфест з погрозами сусідам” для Gazeta Wyborcza викликала істерику в Росії

Ірина Фріз

Вона наголошує, що коментарі російських політиків лише підтверджують про, що Путін не говоритиме із Зеленським, бо не сприймає його серйозно. Крім того, Фріз розкритикувала Зеленського, який не надав жорсткої критики щодо псевдоісторичної статті президента РФ.

Та мовчання самого Зеленського у відповідь на путінські провокації про “один народ” – це лише додаткове підтвердження його не готовності до розмови з окупантом 

Ірина Фріз

Народна обраниця переконує, що через відсутність чіткої позиції та непослідовність у політиці Зеленського, Путін відмовляється сприймати його серйозно.

“Розповідати про те, як ти хочеш, щоб настав мир, – це зовсім не те саме, що працювати для настання цього миру. І, на жаль, зараз Путін не бачить у Зеленському людину, яку він може сприймати як серйозного гравця”, – наголосила представниця “Європейської Солідарності”.

Нагадаємо, президент РФ Путін опублікував на сайті Кремля статтю українською та російською мовами “про історичну єдність росіян і українців”. Вона містить майже 40 тисяч символів. Стаття починається з того, що Путін пригадує сказані нещодавно слова про те, що “українці та росіяни – один народ, одне ціле”.

Згодом п’ятий президент України Петро Порошенко гостро розкритикував статтю російського лідера. За його словами Путін усвідомлює вплив історії на суспільство, а тому намагається “переписати” її, як і всі його попередники. Порошенко наголосив, що стаття Путіна не має жодної наукової вартості, а є лише політичним маніфестом.

Натомість український дипломат Констянтин Єлісєєв розкритикував статтю президента РФ про т.зв. єдність українського і російського народів. На думку Єлісєєва таким чином Путін кидає новий виклик Україні.

Крім того, президент України Володимир Зеленський прокоментував статтю Путіна про “історичну єдність росіян і українців”, яку було опубліковано на сайті Кремля. Зокрема, Зеленський позаздрив, що Путіна вистачає часу на такий обсяг роботи та запевнив. що готовий надати нові матеріали для наступних робіт.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Кремль дискутує з Порошенком, бо Москва не сприймає серйозно чинне керівництво України – Фріз appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота