Словаччина відновила автобусне сполучення з Україною: що потрібно знати

Словаччина відновила пропуск автобусів міжнародного сполучення через пункт пропуску “Ужгород – Вишнє Нємецьке”. Водночас прикордонники попередили про карантин для осіб, що прибувають з України.

У Державній прикордонній службі України зауважили, що пункти з 1 серпня Словаччина відновила пропуск міжнародних автобусів, які здійснюють регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення, через пункт пропуску “Вишнє Нємецьке” (з українського боку – пункт пропуску “Ужгород”).

Крім того, уряд Словаччини одразу попередив про обов’язковий карантин, для осіб що прибивають з території України та не мають щеплення проти коронавірусу.

“Зокрема, усі не вакциновані особи віком від 18 років (за певними виключеннями) підлягатимуть самоізоляції терміном 14 діб. Вона може проходити у домашніх умовах або у відповідних установах”, – попередили у ДПСУ.

У відомстві додали, що самоізоляція припиняється, якщо за цей час в особи не виявлено симптомів захворювання на COVID-19 або якщо вона матиме негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше п’ятого дня після прибуття на територію Словаччини.

Крім того, згідно з інформацією Міністерства закордонних справ України громадяни України, які мають сертифікат вакцинації (2 дози) (англійською, словацькою або чеською мовою) перед в’їздом реєструються на урядовому сайті Словаччини та звільняються від самоізоляції (остання вакцинація повинна бути не раніше 14 днів).

В МЗС підкреслили, що Словаччина приймає всі вакцини зареєстровані ВООЗ тобто, що всі препарати, схвалені в Україні).

Нагадаємо, раніше для громадян України відкрила свої кордони Словенія.

Крім того, портал Helsi.me оприлюднив список країн куди можуть подорожувати українці, які щеплення вакциною CoronaVac.

Раніше стало відомо, що  українські відпочивальники можуть відвідати СловеніюЕстоніюАвстрія та Іспанію.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.

The post Словаччина відновила автобусне сполучення з Україною: що потрібно знати appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота