Німеччина посилює вимоги до в’їзду в країну: що змінилось

З 1 серпня при перетині кордону Німеччини подорожувальники будуть зобов’язані надати негативний тест на коронавірус, чи свідоцтво про отримання двох доз вакцини проти COVID-19 чи документ, що засвідчує нещодавнього одужання дві коронавірусної хвороби.

Раніше так правила діяли тільки для пасажирів авіакомпаній, проте з огляду на поширення коронавірусу в Європі та небезпеку штаму “Дельта” ці вимоги тепер стосуються осіб, які прибувають до Німеччини автомобілем чи автобусом, залізницею або морським транспортом. про це повідомляє видання Deutsche Welle.

Крім того, нові правила діятимуть не тільки для іноземців, а й жителів ФРН, які повертаються з інших країн.

“При цьому перевірки на сухопутних кордонах країни носитимуть вибірковий характер. Під час них подорожні повинні будуть надавати відповідні документи. Під час перетину кордону в потягах перевірки здійснюватимуть під час його руху. При авіаподорожах пасажири повинні будуть надавати документи перед посадкою у літак”, — додається у матеріалі.

Також Німеччина змінює класифікацію зон ризику захворюваності на COVID-19: замість трьох залишається тільки дві категорії (зона поширення варіанту коронавірусу та зона високого ризику). Водночас згідно з новими карантинними обмеженнями особи, що прибувають до Німеччини зобов’язані зареєструватися на урядовому порталі.

У виданні пояснили, що при в’їзді із зони поширення варіанту коронавірусу тестування є обов’язковим навіть для тих подорожніх, які повністю вакциновані або перехворіли на COVID-19. Але навіть у разі негативного результату тесту в Німеччині треба пройти 14-денний карантин, який не можна скоротити.

Також невакциновані особи, які повертаються із зон високого ризику, повинні на 10 днів йти в карантин, який, однак, можна припинити після п’яти днів у разі негативного результату тесту на коронавірус.  Водночас для дітей віком до 12 років карантин триває п’ять днів. На подорожніх, які повністю вакциновані або перехворіли на COVID-19, ця вимога не поширюється.

Нагадаємо, раніше для громадян України відкрила свої кордони Словенія.

Крім того, портал Helsi.me оприлюднив список країн куди можуть подорожувати українці, які щеплення вакциною CoronaVac.

Раніше стало відомо, що  українські відпочивальники можуть відвідати СловеніюЕстоніюАвстрія та Іспанію.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.

The post Німеччина посилює вимоги до в’їзду в країну: що змінилось appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота