Вакцинація під загрозою: в Італії хакери відключили систему запису на COVID-щеплення 

Група хакерів в Італії відключила усі системи кампанії, що керує записами на вакцинацію проти коронавірусу у регіоні Лаціо.

В уряді вже попередили, що у зв’язку з кібератакою програми з імунізації населення може затриматись. Про це повідомляє видання Ansa.

“Триває потужна хакерська атака на регіональну CED (базу даних)”, – йдеться в заяві регіонального уряду.

Зазначається, що хакери деактивували низку урядових систем, зокрема портал охорони здоров’я регіону та мережу вакцинації.

“Це дуже потужна хакерська атака, дуже серйозна … все вийшло з ладу. Весь регіональний CED знаходиться під атакою”, – підкреслив менеджер з охорони здоров’я регіону Лаціо Алесіо Д’Амато.

У виданні зауважили, що поліція та прокуратура Риму розслідують це питання і можуть розпочати розслідування, щоб з’ясувати, хто стоїть за нападом.

Відомо, що Італія посилила карантинні обмеження та продовжила режим надзвичайного стану. Також у країні запрацював принцип “зеленого пропуску”, що дозволяє  відвідувати масові заходи лише вакцинованим проти COVID-19. В результаті чого країну сколихнула хвиля протестів.

Нагадаємо, що уряд Латвії також запровадив обов’язкову вакцинацію від COVID-19. Роботодавці отримають право звільнити співробітника, який не отримає до 15 вересня сертифікат про щеплення.

Крім того, згідно з даними Міністерства охорони здоров’я у двох областях України перевищений рівень госпіталізації хворих на COVID-19.

Як відомо, за прогнозами експертів Національної академії наук (НАН), вже 3 серпня в середньому в Україні щодня фіксуватимуть 638 випадків інфікування коронавірусом.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Вакцинація під загрозою: в Італії хакери відключили систему запису на COVID-щеплення  appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота