Зеленський несе відповідальність за кожного депутата від “Слуги народу” – Уколов про скандальні ДТП

 

На початку своєї каденції президент України Володимир Зеленський хвалився, що особисто відбирав кандидатів у депутати до партії “Слуга народу”. Цей факт мав би стимулювати їх гідно поводити себе та піклуватися про репутацію.  Однак насправді все частіше бачимо, що “Слуги народу” потрапляють у скандальні ситуації та спекулюють на тому, що вони мають депутатські мандати . 

Про це в ефірі “Прямого” заявив політтехнолог, народний депутат України VI скликання Віктор Уколов.

Я хочу нагадати, що президент Зеленський проводив співбесіди – і він хизувався цим – з кожним кандидатом у депутатом. Він несе повну політичну відповідальність за цих людей. Тому що, якби не Зеленський і не велетенська підтримка і довіра, яку йому виявили люди, ці хлопці ніколи б не одягли депутатські значки. І тепер вони почувають себе, ніби вони небожителі. Я п’ять років був народним депутатом. Мені жодного разу не спало на думку вимахувати своїм депутатським мандатом перед поліцією. Тому що я думав, що про мене люди скажуть і що я підставлю свою політичну силу.

Віктор Уколов політтехнолог, народний депутат України VI скликання

Він наголосив на тому, що депутат – це не людина з короною на голові. Люди на цій посаді мають не більше прав, ніж звичайні громадяни.

По-моєму, “слуги народу” не зрозуміли, чому їх так називають. Вони зі “слуг народу” перетворюються на панів. От в цьому є проблема.

Віктор Уколов політтехнолог, народний депутат України VI скликання

Як писали раніше писали ЗМІ з посиланням на телеграм-канали, у понеділок, 23 серпня, сталася аварія, у результаті якої постраждало 6 осіб. Пізніше стало відомо, що за кермом Audi був народний депутат від партії “Слуга народу” Олександр Трухін. Він не витримав потрібної дистанції і необхідної швидкості руху, через що зіткнувся з автомобілями марки Ford і Daewoo.

Раніше 8 липня на площі Міцкевича у Львові народний обранець Олександр Юрченко спричинив ДТП на своєму Ford Mustang. Після цього колишній член партії “Слуга народу” побив водія Volkswagen Jetta, якого збив, і забрав у нього телефон.

Зазначимо, що раніше Юрченка виключили з фракції партії “Слуга народу”. 13 вересня Гео Лерос повідомив про затримання НАБУ помічника Юрченка за хабарництво. Наступного дня партії “Слуга народу” заявили про намір Юрченка написати заяву про вихід із фракції.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

 

The post Зеленський несе відповідальність за кожного депутата від “Слуги народу” – Уколов про скандальні ДТП appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота