Вчені планують “воскресити” мамонта: як це можливо

Група вчених збирається “оживити” вимерлий вид мамонта і вивести гібрид мамонта і слона в лабораторії. Науковці вже отримали чималі кошти для реалізації задуму.

Компанія Colossal, метою якої є відродження волохатого мамута, змогла зібрати на свій проєкт 15 мільйонів доларів, пише “The Guardian“.

Повідомляється, що група вчених під керівництвом Джорджа Черча, професора генетики з Гарвардської медичної школи, почне відтворювати ембріони, які мають ДНК мамонта та схрестить їх з ДНК азійських слонів, які занесені до Червоної книги.

Аби “повернути до життя” ДНК древнього гіганта, вчені збираються здійснити порівняння їх геномів з геномами слонів, які зараз живуть на планеті.

Ці ембріони вчені планують перенести до сурогатної матері-слона або до штучної утроби матері.Результати роботи автори збираються представити вже за шість років.

“Наша мета — створити морозовитривалого слона, який буде мати вигляд і поводитиметься як мамонт. Не тому, що ми намагаємось когось обдурити, а хочемо створити щось таке, що зможе функціонувати, як мамонт”, – розповів Джордж Черч.

В результаті в лабораторії може з’явитися новий вид –  слон, стійкий до холоду, який буде виглядати і поводитися, як мамонт. Автори описали цю істота як морозостійкого слона з звичками мамонта.

Фахівці відзначили, що повернення вимерлих видів здатне оздоровити екосистему Землі та уповільнити глобальне потепління.

Нагадаємо, науковці з Чехії провели дослідження та з’ясували, що риби можуть ставати залежними від наркотичних речовин, які потрапляють у воду через дії людини.

Також читайте: науковці знайшли докази, що кора Венери може мати тектонічні блоки, які труться один об одного, як блоки льоду. Нове відкриття доводить, що кора планети не є однією глобально безперервною літосферою.

Між тим, як стало відомо, передбачити хворобу Альцгеймера з точністю понад 99% можна за аналізом функційних зображень МРТ головного мозку. Новий метод виявлення хвороби розробили литовські вчені з Каунаського університету.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Вчені планують “воскресити” мамонта: як це можливо appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота