Родичі помилилися: на Волині жінка через суд доводила, що вона жива

У місті Ковель, що на Волині, жінці через помилку родичів довелося доводити у суді, що вона жива. Суд позов задовольнив.

Як свідчить рішення Ковельського міськрайонного суду, жінка звернулась до суду із позовом про анулювання акту про власну смерть.

Зазначається, що ще у 2019 році жителька Волині потрапила у психіатричну лікарню, але родичам про це ані пацієнтка, ані адміністрація медзакладу не повідомили.

Після “зникнення” доньки її мати звернулася до правоохоронних органів із відповідною заявою. Поліція провела розслідування і за деякий час сина “зниклої”, її невістку та матір запросили до поліції на впізнання невідомого тіла жінки, яке знайшли у чагарнику.

Повідомляється, що родичі “зниклої” одноголосно вирішили, що знайдене поліцейськими тіло належить саме жінці, яку вони шукають. Після цього було складено акт про її смерть.

Згодом з’ясувалося, що “померла” жива і знаходиться у тій самій лікарні. Після цього її син подав запит на скасування цього акту про смерть, але йому було відмовлено на підставі того, що скасувати акт можна лише за рішенням суду. Отож, жінці довелося самій звертатися до установи та доводити, що вона жива. Врешті суд її позов задовольнив.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Родичі помилилися: на Волині жінка через суд доводила, що вона жива appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота