Скандальне фото Магучіх з росіянкою: українських спортсменів інструктуватимуть щодо поведінки на змаганнях

Українських спортсменів інструктуватимуть щодо того, як поводитися на змаганнях.

Про це повідомила українська легкоатлетка, бронзова призерка Олімпіади-2020 у Токіо Ярослава Магучіх в інтерв’ю “Інформатор FM”.

Українка зазначила, що було емоційно важко пережити скандал після знімка з російською спортсменкою Марією Ласіцкене.

“Це було важко, коли ми були на Олімпіаді, коли все сталося. Але потім мене моя тренерка налаштовувала, що треба абстрагуватися, робити свою справу і спокійніше реагувати на це”, — поділилася Магучіх і подякувала свої батькам, тренерці й багатьом іншим за підтримку.

Відповідаючи на запитання про те, чи з’явилися інструкції для спортсменів про поведінку на змаганнях, спортсменка підтвердила: “Інструкції з’явились, але рухаємося далі і подивимося, як це буде в майбутньому”.

Нагадаємо, Ярослава Магучіх, вигравши бронзу на Олімпіаді в Токіо за стрибки у висоту, обіймалася з капітаном Збройних сил РФ Марією Ласіцкене, яка виграла золото в цій же дисципліні. Згодом українка сказала, що в цьому не було ніякої політичної позиції.

“У мене не було політичної позиції, тим паче я не хочу заперечувати, що йде війна між Україною та Росією. Ми просто привіталися за олімпійськими традиціями. Я дуже шаную воїнів, які змагаються за те, щоб ми змогли виступати на міжнародній арені”, – сказала спортсменка. Вона також наголосила, що ця Олімпіада була для неї складною фізично та емоційно.

Згодом українська легкоатлетка, молодший сержант ЗСУ Ярослава Магучіх вкотре опинилася на одному кадрі з російською спортсменкою, капітаном ЗС РФ Марією Ласіцкене.

Магучіх заявила, що фото були зроблені на прохання польської легкоатлетки, яка закінчує кар’єру у спорті.

“Щодо фото: воно було зроблено на прохання стрибунки Каміли Ліцвінко, яка завершує свою кар’єру і хотіла закарбувати ці спогади! І тепер кульмінація: обіймає мене не Марія (Ласіцкене – прим.ред), а Нікола МакДермотт представниця Австралії”, – написала спортсменка.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Скандальне фото Магучіх з росіянкою: українських спортсменів інструктуватимуть щодо поведінки на змаганнях appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота