У Німеччині ісламісти планували здійснити теракт у синагозі

У Німеччині правоохоронці запобігли можливому теракту – група громадян Сирії планувала напад на синагогу у місті Хаген під час єврейського свята Йом-Кіпур.

Як повідомляє CNN, міністр внутрішніх справ землі Північний Рейн-Вестфалія Герберт Ройль заявив, що поліція отримала “дуже конкретну і серйозну інформацію” про ісламістську загрозу і про те, що під час Йом-Кіпур може статися напад на синагогу.

Ройль пояснив, що “розслідування кримінальної поліції привело до ідентифікації і затримання 16-річного жителя міста сирійського походження”, також під час обшуку квартири “були виявлені ще три людини, вони попередньо затримані”, їх причетність до злочину “є предметом розслідування”.

Між тим, у пресслужбі поліції повідомили, що інформація надійшла до правоохоронців 15 вересня. Зазначається, що були названі час, місце і особа злочинця.

Водночас видання Spiegel пише, що органи безпеки Німеччини отримали інформацію від іноземної секретної служби, їх попередили про ймовірного ісламіста в Німеччині, який підозріло поводився в Інтернеті. Екстреміст розповідав про вибух у синагозі під час бесіди в чаті, за яким велося стеження.

Згодом поліція оточила синагогу в Хагені після того, як з’явилися ознаки “можливої ​​небезпечної ситуації”. Вулицю в центрі міста, де розташована синагога, оточили на відстані 250 метрів. Була також скасована церковна служба, яку планували на вечір середи з нагоди Йом-Кіпур.

Нагадаємо, що у Ніцці у храмі Богоматері невідомий напав з ножем на людей, в результаті чого загинули троє людей.

Крім того, згодом в Авіньйоні, що в південно-східній частині Франції, невідомий напав з ножем на поліцейських.

Також читайте: 15 вересня, у Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького вибухнула автівка. Внаслідок інциденту загинули двоє людей. Поліція встановлює всі обставини події. Відомо, що за даними справи відкрили кримінальне провадження у вчиненні теракту.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

 

 

 

The post У Німеччині ісламісти планували здійснити теракт у синагозі appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота