До Держдуми РФ балотуються чиновники так званих “ДНР” і “ЛНР” – Гармаш

Цього року до Державної думи Російської Федерації балотуються “чиновники” з квазіреспублік“ДНР” і “ЛНР”.

Після перегляду списків політичних партій на виборах до Держдуми РФ стає зрозуміло, що нове скликання Держдуми буде більш радикальним, ніж чинне. Про це заявив представник окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) в Тристоронній контактній групі від України Сергій Гармаш, повідомляє телеканал “Дом”.

“Завдяки залученню до виборчої кампанії громадян Росії, які ініціювали та керували так званою “русской весной” 2014 року, завівши їх до Держдуми РФ, це зробить Думу більш радикальною взагалі стосовно України. Це зробить більш радикальною політику Росії стосовно України”, — переконаний Гармаш.

На його думку, слід очікувати подальшого загострення російсько-українських відносин.

“Нам потрібно розуміти, що це буде серйозне загострення. І росіян до цього готують. Готують громадську думку росіян до того, що буде радикалізація відносин з Україною”, — пояснив представник української сторони в ТКГ.

Він також пояснив, чому Кремль так прагне залучити до виборів в Держдуму РФ жителів ОРДЛО. Гармаш впевнений, що Москва хоче отримати голоси за тих, кому вигідно партії влади.

“Для росіян участь жителів Донбасу в цих “виборах” полягає лише в тому, щоб вони проголосували за тих, кому вигідно партії влади. За кого вигідно проголосувати Путіну, скажімо так”, — заявив Сергій Гармаш.

Нагадаємо, окупанти змушують жителів тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей брати участь у виборах до Держдуми Російської Федерації.

Як зазначила членкиня української делегації в Тристоронньої контактній групі щодо Донбасу Тетяна Іванова, участь жителів тимчасово окупованих Донецької та Луганської областей у виборах Російської Федерації у виборах до Державної думи фактично означає анексію Донбасу, за прикладом Кримського півострову.

Раніше Служба безпеки України зафіксувала незаконну видачу паспортів РФ на тимчасово окупованих територіях України напередодні виборів до Державної думи Росії.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post До Держдуми РФ балотуються чиновники так званих “ДНР” і “ЛНР” – Гармаш appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота