Лерос назвав причину свого переслідування з боку влади

Через кримінальне провадження проти позафракційного депутата Гео Лероса чинна влада намагається відвернути увагу суспільства від резонансної справи “вагнерівців”.

Таку думку в ефірі “Прямого” висловив особисто Гео Лерос.

За його словами, саме після бійки з нардепом Тищенком відбулося перше засідання ТСК “слуг” з розслідування справи “вагнерівців”. Щоб притлумити шквал суспільного обурення, вирішили змістити акценти й підставити його.

“Навіщо взагалі ця вся технологія зараз робиться? Тому що всі забули про те, що є тема “вагнерівців”. Усі забули про те, що в четвер, коли Тищенко накинувся на мене, коли я запитав у пана Зеленського, хто злив спецоперацію з “вагнерівців” — ви або Єрмак, — чомусь ті вирішили цю тему за вихідні швидко зам’яти. Тому що відразу після виступу в п’ятницю було перше засідання ТСК на цю тему, тому що шквал критики піднявся.

Чому тему “вагнерівців” підіймали лише три телеканали: “Прямий”, “П’ятий” і “Еспресо”? Усі інші телеканали, які належать олігархам, усі мовчали. Але коли Тищенко вирішив забрати можливість у мене підняти цю тему, усі телеканали, ясна річ, про це сказали. Тому що це був резонанс, що один народний депутат напав на іншого, тому що підіймалася тема “вагнерівців”. І вони, щоб якось цей градус зменшити, зробили в п’ятницю ТСК, вийшла Мар’яна Безугла і сказала якісь абсолютно ліві теми, які не змогла навіть завчити, — ті, що їй в Офісі президента дали. За вихідні зліпили цю історію і запулили кудись на анонімний Telegram-канал”, — заявив Лерос.

На думку політика, його переслідують з часів сумнозвісних “плівок Єрмака”.

“Через місяць після публікації “плівок Єрмака” я дізнався, що на другому поверсі в пана Єрмака була нарада, на якій було присутнє керівництво абсолютно всіх силових органів. І він чітко сказав, що “це мій з президентом кровний ворог, і якщо ви нічого не можете знайти, вам потрібно придумати”. Коли я дізнався про цю інформацію, я відразу звернувся в Національну поліцію. Вони за моєю заявою зареєстрували кримінальну справу”, — сказав він.

Однак жодну кримінальну справу, яку ініціював Лерос, досі не розслідують.

“Це було півтора року тому. Вони зареєстрували кримінальну справу — і нічого. Я їх попросив: допитайте всіх людей, які були присутні на зустрічі. Генеральний прокурор був присутній тоді, Іван Геннадійович Баканов був присутній. Допитати цих людей, нехай вони дадуть свідчення. Нічого. Жодна кримінальна справа тепер, яку я подавав, яку я відкривав, показував факти, — жодне не розслідується, жодне абсолютно”, — зазначив депутат.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова відкрила кримінальне провадження проти позафракційного народного депутата Гео Лероса через відео, які розповсюдили напередодні деякі Telegram-канали. Слідство здійснюватиме Державне бюро розслідувань.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Лерос назвав причину свого переслідування з боку влади appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота