У Київській області частину шкіл можуть закрити на карантин – ОДА

У разі посилення карантинних обмежень Київська область закриватиме навчальні заклади, де вакциновано менше ніж 80% педагогів.

Очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін попередив, що дистанційного навчання цьогоріч не передбачено. Про це повідомляє пресцентр Київської ОДА.

“Цього року наша область має можливість повноцінно функціонувати навіть у поселеннях карантинних нормах. Але є умова – працювати тільки ті школи, де вакциновано 80% працівників. У ліцеї зараз, наприклад, щеплення отримав 61% вчителів”, – наголосив Володін.

Він підкреслив, що працівникам навчальних закладів слід вакцинуватись до 20 вересня, інакше школи зачинятимуть на карантин. Володін пояснив, що такий захід є вимушеним, оскільки в області почала зростати кількість хворих коронавірусом, а також збільшується рівень госпіталізації.

“Вимога мати 80% вакцинованих у колективі стосується всіх – і соціальної сфери та бізнесу. До того ж щеплення зараз – це єдиний спосіб захиститися від хвороби”, – запевнив очільник Київської ОДА.

Нагадаємо, що у разі посилення карантинних обмежень в Україні Чернівецька область не переходитиме до дистанційного навчання у закладах освіти.

Крім того, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що наразі в Україні 45% освітян вакциновано проти COVID-19.

Раніше у НАН заявили, що ситуація з поширенням коронавірусу в Україні стрімко погіршується. Окрім цього, за два останніх тижні серед інфікованих COVID-19 фіксують майже вдвічі більше летальних випадків.

До слова, у Міністерстві охорони здоров’я анонсували впровадження в Україні зеленого та жовтого сертифікатів вакцинації проти коронавірусу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post У Київській області частину шкіл можуть закрити на карантин – ОДА appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота