Антимонопольний комітет оштрафував “Ощадбанк” на майже 14 мільйонів гривень

Антимонопольний комітет України наклав штраф на “Ощадбанк” у розмірі 13,8 мільйона гривень за здійснення концентрації без дозволу.

У комітеті переконують, що порушення Ощадбанку полягало у набутті у власність цілісного майнового комплексу споруд “Рибного ярмарку та комплексу по зберіганню, виробництву продуктів харчування для ТОВ “Логістик центр “Скандинавія”, без отримання обов’язкового дозволу АМКУ.

“При визначенні розміру штрафу Комітет врахував, що банк факт вчинення ним порушення не визнав і перешкоджав розслідуванню.А саме: банк не співпрацював з органами Комітету, не сприяв з’ясуванню обставин справи, ігнорував необхідність надання відповіді на вимогу АМКУ, що надсилалася в рамках розслідування”, – резюмували у відомстві.

“Через таке перешкоджання розслідуванню збір доказів у справі тривав майже 4 роки”, – пояснили в АМКУ.

Водночас у комітеті запевнили, що “Ощадбанк” міг уникнути таких значних санкцій, вчасно отримавши дозвіл комітету на концентрацію.

Нагадаємо, що український комерційний банк “Ощадбанк” продовжив дію платіжних карток переселенців до 1 жовтня 2021 року.

Раніше “Ощадбанк” програв Росії суд щодо стягнення збитків, завданих окупацією Криму. Банк планує оскаржувати рішення Паризького апеляційного суду перед Верховним судом.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Антимонопольний комітет оштрафував “Ощадбанк” на майже 14 мільйонів гривень appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота