Ще одна область наблизилась до “червоної” зони карантину

Сумська область найбільш наближена до “червоного” рівня епідемнебезпеки серед інших регіонів України.

Про це повідомив керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко під час брифінгу.

“Рівень захворюваності в Україні є досить великим. Вже перший регіон у нас пішов в “червоний” рівень епідеміологічної небезпеки, і ми очікуємо, що наступного тижня у нас будуть нові регіони, які будуть заходити в “червоний” рівень… У нас є Донецька, Житомирська, Сумська і Харківська”, — сказав він.

Так, найкритичніша ситуація з поширенням коронавірусної хвороби саме на Сумщині. У цьому регіоні коефіцієнт нових COVID-випадків становить понад 30%.

“Це дуже багато — на 50% більше, ніж встановлений поріг у 20%. Динаміка зростання госпіталізації в цьому регіоні є вищою ніж 50%”, — пояснив Ганиченко.

Нагадаємо, в Україні станом на 13 жовтня 2021 року зафіксували 16 309 нових випадків COVID-19. Зокрема, захворіли 1 588 дітей та 288 медпрацівників.

Крім того, до кінця жовтня кількість нових випадків COVID-19 в Україні може сягнути 20 тисяч на добу. Третя хвиля коронавірусу вже перевищила показники двох попередніх.

Як відомо, через значне погіршення епідеміологічної ситуації з 15 жовтня Херсонська область переходить до “червоної” зони карантину.

До того ж після початку нової хвилі коронавірусу карантин в Україні посилили в ТернополіХаркові й Одеській області.

Крім того, показники COVID-захворюваності й госпіталізації у Львівській області наближаються до “червоного” рівня епіднебезпеки. Уже незабаром передбачають посилення карантинних обмежень.

До слова, Україна стала третьою країною в Європі за добовою смертністю і поширенням COVID-19.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Ще одна область наблизилась до “червоної” зони карантину appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота