Німеччина планує скасувати режим НС через COVID: він діє в країні 19 місяців

Німеччина в листопаді планує скасувати режим надзвичайної ситуації через COVID. Він діє вже протягом 19 місяців.

Як пише Bild, скасування НС анонсував федеральний міністр охорони здоров’я Єнс Шпан на конференції за участю міністрів охорони здоров’я німецьких земель. За його словами, режим надзвичайного стану може перестати діяти наприкінці листопада.

“Інститут Роберта Коха класифікує “ризик для вакцинованих людей як помірний”, тому, враховуючи поточний рівень вакцинації, епідемічна ситуація може закінчитися 25 листопада 2021 року. Це покладе край надзвичайному стану, який існував з 28 березня 2020 року і, отже, майже 19 місяців”, –  заявив він.

Як відомо, через погіршення ситуації з коронавірус уряд Латвії запровадив в країні надзвичайний стан. Таке рішення ухвалили з огляду на  переповнені COVID-лікарні і велику кількість невакцинованих громадян.

Раніше повідомлялося, що з15 листопада у Латвії вакцинація проти коронавірусу стане обов’язковою для медиків, освітян та працівників сфери соціального догляду. У тамтешньому МОЗ запевняють, що невакциновані співробітники зможуть виконувати свої обов’язки за наявності негативно тесту на COVID-19, з 15 листопада держава перестане оплачувати ці тести.

Водночас в Італії, вперше  в Європі, запровадили обов’язкову вакцинацію проти коронавірусу незалежно від професії.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Німеччина планує скасувати режим НС через COVID: він діє в країні 19 місяців appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота