Незручні запитання та критика: Буймістер назвала причини виключення з фракції “Слуг народу”

Народну депутатку Людмилу Буймістер було вирішено виключити з фракції “Слуга народу” через те, що вона нібито забагато спілкується з журналістами і відкрито говорить про те, у якій ситуації знаходиться країна.

Про це сама Людмила Буймістер розповіла в етері “Прямого“.

“Наскільки мені переповідали мої колеги, як це все відбувалося, бо мене тоді ще не було на засіданні фракції, основною причиною ініціювання цієї процедури пан Арахамія назвав те, що я активно спілкуюся з журналістами і розповідаю виборцям про те, що дійсно відбувається в країні і в яку надскладну ситуацію сьогодні наша країна потрапила”, – сказала народна депутатка.

Вона також зазначила, в неї викликала подив ситуація, коли на її запитання стосовно тарифів і наявності чи відсутності субвенцій, “коли обговорювався бюджет вже потім, відповідь від Міністерства фінансів була: у нас все добре, у нас всього вистачає”.

“Таку позицію я точно ніколи займати не буду, тому що я просто розумію фахово, до чого призводить абсолютно безвідповідальне ставлення до нашої держави і до енергетичної сфери зокрема, особливо в цей надскладний період. Тому буду і надалі розповідати правду про все, що відбувається в нашій країні”, – наголосила вона.

Буймістер вважає, що для неї питання бути чи не бути членом фракції “Слуга народу” – суто формальне, оскільки вона й надалі має намір “намагатися до останнього переконувати людей, які поки що ще приймають рішення і мають право підпису чи можливість вибору натискати на ту чи іншу кнопку”.

“Буду їм пояснювати просто наслідки цих рішень: які вони будуть жахливі для країни, для українців, і наскільки нам складно буде і цей опалювальний сезон пройти, і надалі виходити з тієї економічної кризи та енергетичної, в яку ми сьогодні потрапили”, – резюмувала народна депутатка.

Варто нагадати, що 18 жовтня під час засідання фракції “Слуга Народу” народні обранці ініціювали процедуру виключення Людмили Буймістер зі свого складу.

Як відомо, “Слуга народу” Буймістер не підтримала рішення монобільшості щодо звільнення Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради.

Крім того, Людмила Буймістер в ефірі “Прямого” розкритикувала таке рішення. Коментуючи ситуацію щодо Разумкова вона зауважила, що вперше в історії України голову Верховної Ради прагнуть зняти з посади через виконання безпосередніх обов’язків та діяльності за регламентом.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Незручні запитання та критика: Буймістер назвала причини виключення з фракції “Слуг народу” appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота