70% “ковідних” ліжок вже зайняті: Київ на межі “червоної” зони карантину

Натепер у Києві близько 70% ліжко-фонду, який виділили для пацієнтів з COVID-19, вже зайнято хворими, що дає підстави для переходу столиці до “червоної” зони карантинних обмежень.

Про це під час брифінгу заявив голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

“Сьогодні в Києві завантажено 70% (ковідних ліжок, – ред.). Сподіваюся, Київ вирішить найближчим часом переходити в червону зону”, – сказав депутат.

Він розповів також, що за попередніми прогнозами пік захворюваності на коронавірус мав би настати у листопаді, але, на тлі ситуацій, яка склалася, можна говорити про те, що це відбудеться вже цього місяця.

Радуцький вважає, що у Києві варто запровадити карантинні обмеження, що відповідають червоному рівню епідеміологічної небезпеки, однак він нагадав, що таке рішення ухвалюють місцеві органи влади.

Нагадаємо, в регіонах стрімко збільшується кількість пацієнтів у COVID-лікарнях. Так, у Дніпрі COVID-реанімація обласної лікарні імені Мечникова переповнена в декілька разів. Наразі у відділенні на 6 ліжок перебуває 28 важких хворих.

Як відомо, у Харкові наразі не залишилось місць з киснем у лікарнях для пацієнтів з COVID-19. Усі з 719 ліжок з підведеним високопотоковим киснем вже зайняти хворими.

У Львові, на тлі погіршення епідеміологічної ситуації, прийняли рішення посилити карантин. Зокрема, обмежили роботу закладів харчування і заборонили роботу нічних клубів.

До слова, після початку нової хвилі коронавірусу карантин в Україні посилили в ТернополіХаркові й Одеській області.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post 70% “ковідних” ліжок вже зайняті: Київ на межі “червоної” зони карантину appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота