Міністр екології Амбрамовський написав заяву на звільнення — Гетманцев

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Амбрамовський написав заяву про звільнення, але керівництво Верховної Ради досі її не отримало.

Про це під час брифінгу за результатами засідання фракції “Слуга народу” заявив представник монобільшості та голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. Він зауважив, що відповідну заяву під час засідання зробив голова фракції Давид Арахамія.

“Ми насправді ще не бачили заяву. Керівництво Верховної Ради також заяву не бачило. Це питання обговорювалося на фракції. Поки що як інформація, що така заява може з’явитися. Розуміючи, що її оголосив голова фракції (Давид Арахамія – ред.), ми йому довіряємо. Тобто, ця інформація має найвищий рівень вірогідності”, – заявив він.

Натомість у відповідь на запитання щодо мотивів звільнення Гетманцев зауважив, що про це варто питати у самого Абрамовського. Він також наголосив, що у разі реєстрації заяви про відставку в Раді, парламент зможе “розглянути без будь-яких затримок.

Нагадаємо, у ЗМІ повідомляли, що міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України Роман Абрамовський написав заяву про відставку.

Як відомо, Верховна Рада України звільнила спікера парламенту Дмитра Разумкова. “За” проголосувало 284 народних депутати. За це рішення проголосували 284 народні депутати, переважно з владної фракції “Слуга народу” (215 голосів “за”). Також відставку спікера підтримали фракції “Батьківщина” (20 голосів), групи “За майбутнє” (19), “Довіра” (18), частина фракції “Голос” (6) та шестеро позафракційних депутатів.

Крім того, голова Харківської облради Артур Товмасян, якого підозрюють у хабарництві в понад мільйон гривень, вирішив залишити посаду через корупційний скандал.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Міністр екології Амбрамовський написав заяву на звільнення — Гетманцев appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота