Помста опонентам і контроль над ЗМІ – Федина про мету “антиолігархічного” закону Зеленського

За допомогою “антиолігархічного” закону президент Володимир Зеленський намагається взяти під контроль опозиційні медіа, поквитатися з опонентами і показати електорату, що він, мовляв, виконує свої обіцянки боротися з олігархатом.

Про це в етері “Прямого” сказала народна депутатка від фракції “Європейська Солідарність” Софія Федина.

Вона наголосила, що Зеленський намагається через цей законопроєкт, по-перше, “побороти свого одвічно страшного конкурента”.

“Зеленський не може пробачити, наскільки я розумію, у свій час заборону на серіал “Свати”, коли воно суперечило законодавству, і там знімалися актори, які працювали на московську федерацію і підтримали окупацію. Порошенко це все заборонив разом зі своєю командою. І Зеленський йому того не вибачив”, – сказала народна депутатка.

“А другий момент – це є безпосередній наступ на свободу слова. Тому що там насправді немає нічого, що допоможе притягнути до закону і відповідальності тих людей, дуже-дуже багатих людей, які порушують те чи інше законодавство. Там є спроба взяти під контроль опозиційні медіа, які не будуть говорити Зеленському те, чого він не хоче чути”

Софія Федина

“Тому що ми всі розуміємо, що він, як і кожен актор, а особливо поганий актор, надзвичайно болюче ставиться до будь-якої критики. Він, маючи моновладу, не хоче чути те, що йому не подобається. До речі, через це він попрощався з Разумковим, тому що Разумков казав йому незручні речі”, – зауважила Федина.

До того ж народна депутатка від “Європейської Солідарності зауважила, що у такий спосіб Зеленський хоче публічно показати, що нібито він бореться з олігархатом, як колись обіцяв.

“Але чому олігархічні середовища і проолігархічні середовища дружно проголосували саме за цей законопроєкт, який не має нічого спільно також ні з правом, ні з процедурою, ні з дотриманням регламенту”, – резюмувала Федина.

Раніше народний депутат від партії “Європейська солідарність” Олег Синютка заявив, що вийти з політичної кризи, у якій Україна опинилася внаслідок ухвалення законопроєкту про олігархів, допоможе лише спільне голосування за скасування цього документа.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні 23 вересня ухвалила в другому читанні та в цілому законопроєкт “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)”.

Як відомо, раніше за основу було прийнято законопроєкт №5599 “Про запобігання загроз національній безпеці, пов’язаних з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)”, за який проголосували 275 народних депутатів на позачерговому засіданні 1 липня.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

 

The post Помста опонентам і контроль над ЗМІ – Федина про мету “антиолігархічного” закону Зеленського appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота