Зеленський проти заборони фільмів з підсанкційними артистами

Президент Володимир Зеленський вважає, що фільми за участю акторів, які потрапили в Україну під санкції за їхню позицію щодо української незалежності та Криму,забороняти не потрібно.

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу ICTV.

“Я вважаю, що так не можна, до всіх однакові санкції. Серіал, наприклад візьмемо ті самі Свати. Він був знятий ще до війни з Росією. Там були улюблені актори. Один з цих акторів (Федір Добронравов – ред.) сказав неправильні речі щодо окупації Криму. Неправильні з точки зору українського громадянина. Його за це не пускали три роки в Україну. Я вважаю, що ці санкції – правильні. Але що стосується заборони фільму, який до цього був… Є, наприклад, Ахеджакова, яка стоїть поруч із тим чи іншим актором, який заборонений. А вона підтримує незалежність України! Вона ж не винна, що фільм був знятий 30 років тому, а зараз хтось злетів з котушок?”,- зазначив президент.

На його думку, в такій ситуації всіма улюблені фільми страждати не повинні.

Раніше Рада національної безпеки і оборони (РНБО) заявила, що не займається питаннями реалізації та контролю дотримання економічних санкцій, які застосовані Україною до Товариства з обмеженою відповідальністю “СТС Медіа”, що володіє телеканалом “СТС”, а відповідно не проводить розслідування факту продажу в обхід санкцій прав на серіал “Папік” компанією “Студія “Квартал 95” згаданому російському телеканалу.

Серіал “Папік” був зняти в Україні компанією “Студія Квартал-95” на замовлення телеканалу “1+1”. Пізніше виявилося, що студія продала права на серіал російському телеканалу “СТС”.

Крім того, серіал “Кварталу-95” увійшов у п’ятірку найкращих програм російського телебачення.

Читайте: Криваві рублі поллються у кишені Зеленського – Смолій про продаж “Ліги сміху” у Росію

Раніше у “Студії “Квартал 95” не підтвердили і не спростували продаж російському каналу “СТС” франшизи на зйомки “Ліги сміху”, зазначивши, що дистриб’юцією їхніх продуктів займається шведська компанія “Eccho Rights”.

“ЛІГА СМІХУ” У РФ СТАНЕ ЧАСТИНОЮ ІДЕОЛОГІЧНОЇ ВІЙНИ ПРОТИ УКРАЇНИ: ЯК ЗЕЛЕНСЬКИЙ “ЗАБУВ”, ЩО ВІН ПРЕЗИДЕНТ

Як повідомлялось, російський телеканал СТС купив франшизу на проєкт Володимира Зеленського “Ліга сміху”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Зеленський проти заборони фільмів з підсанкційними артистами appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота