За 50 гривень можна купити лише 250 грамів сала: ціни на ринках значно відрізняються від тих, про які заявив нардеп Тищенко

Таких цін на продукти, про які заявляв народний депутат “Слуги народу”  Микола Тищенко, насправді немає на жодному ринку. Журналісти відвідали інші ринки та з’ясували, що й там ціни є набагато дорожчими, а людям не вистачає грошей, щоб купити найнеобхідніше. 

Про це йдеться в сюжеті “Прямого”.

Зазначається, що на Лук’янівському ринку ціни на продукти є різними, але точно вищими від тих, про які розповів Микола Тищенко.

Наприклад, гречка, в залежності від сортів. може коштувати 50, 55 гривень, а зелена гречка – 70 гривень.  Якщо брати інші крупи, то найдешевші – це перловка та ячнева, але й вони коштують дорожче за 12 гривень.

М’яса за 50 гривень також немає на ринку. Воно коштує, щонайменше, 130 гривень. Як зазначила продавчиня м’ясного відділу, наразі за 50 гривень можна купити лише 250 грамів сала. Кілограм такого сала коштує 200 гривень.

Продавці також розповіли, що найчастіше на ринок приходять пенсіонери, якими за поточних цін не вистачає грошей, щоб забезпечити себе найбільш необхідними продуктами.

Представники адміністрації ринку додали, що “теж не проти купувати м’ясо за 50 гривень” та запропонували Миколі Тищенку проводити тендери у дитячих садочках та школах, якщо він дійсно знаходить продукти за такими цінами.

Люди також звернули увагу на те, що попри заяви Тищенка про дешеве м’ясо, такі страви у його ресторані коштують від 500 гривень за 100 грамів.

Продавці наразі бідкаються, що людей дедалі меншає. В основному, це пенсіонери, яким все менше вистачає грошей.

Нагадаємо, що народний депутат фракції “Слуга народу” Микола Тищенко заявив журналістам, що “не помітив” зростання цін на продукти”. Так нардеп заявив, що вартість кілограма гречки на Бесарабському ринку становить всього 12 гривень. А ціна на добірний шматок свинини, з його слів, стартує від 50 гривень і закінчується на позначці в 100 гривень за кілограм.

Варто нагадати, що в той таки час, люди по всій країні жаліються на те, що ціни на продукти ростуть швидше, аніж заробітки і пенсії. Так у Полтаві пенсіонерам доводиться економити буквально на всьому, а щодо м’яса, багато хто зізнається, що вже давно не купує м’ясні вироби, оскільки цього просто не дозволяє їх бюджет.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post За 50 гривень можна купити лише 250 грамів сала: ціни на ринках значно відрізняються від тих, про які заявив нардеп Тищенко appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота