“Жовтих” областей в Україні залишилося лише три – МОЗ

Натепер лише три області в Україні відповідають жовтій зоні епідеміологічної небезпеки за COVID-показниками. До “червоної” зони карантину потрапили вісім областей, інші – “помаранчеві”.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я станом на 28 жовтня.

Згідно з даними МОЗ, Вінницька, Закарпатська та Кіровоградська області у “жовтій” зоні карантину за кількістю проведених тестів, нових випадків інфікування COVID-19 і госпіталізацій.

До “помаранчевої” зони належать – Київ, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Полтавська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська області.

Разом з тим, показники у восьми областях відповідають червоному рівню епіднебезпеки — це Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська та Херсонська області.

Фото: МОЗ
Фото: МОЗ

Варто зауважити, що хоча у “помаранчевій” зоні не передбачено додаткових карантинних обмежень, показники цих областей свідчать про те, що регіон наближається до “червоної” зони і може бути оперативно переведений на посилені правила COVID-карантину.

Раніше Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручила точково посилити карантин у чотирьох областях. Зокрема, йдеться про ті райони, де фіксується високий рівень захворюваності на COVID-19. Це Чернігівська, Львівська, Рівненська й Житомирська області.

Крім того, після початку нової хвилі коронавірусу карантин в Україні посилили в ТернополіХаркові й Одеській області.

Як відомо, станом на 28 жовтня 2021 року зафіксували 26 071 новий випадок COVID-19 в Україні. Зокрема, захворіли 1830 дітей та 477 медпрацівників. Згідно з даними МОЗ, за добу від ускладнень коронавірусу померло 576 пацієнтів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post “Жовтих” областей в Україні залишилося лише три – МОЗ appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота