В Україні розробили радіолокаційний комплекс: що він робитиме

Мобільний багатофункціональний радіолокаційний комплекс “Мінерал-У”, який розробив Науково-дослідний інститут радіолокаційних систем “Квант-Радіолокація”, успішно пройшов попередні випробування.

“За підсумками випробувань “Мінерал-У” було визнано таким, що відповідає заявленим тактико-технічним характеристикам. На черзі – державні випробування РЛК, який передусім призначено для роботи разом з береговим ракетним комплексом «Нептун”, – йдеться в повідомленні “Укроборонпрому”. 

Зазначається, що на першому етапі фахівці перевірили технічні параметри кожної частини комплексу “Мінерал-У”, зокрема потужність передавача, чутливість приймача, час затримки, технічні властивості.

Під час другого етапу техніку було встановили на шасі та випробували загалом: дальність виявлення цілей, роботу в широкому спектрі частотних діапазонів, мобільність комплексу, а також інші параметри.

Фото: Укроборонпром
Фото: Укроборонпром
Фото: Укроборонпром
Фото: Укроборонпром
Фото: Укроборонпром
Фото: Укроборонпром

“Мінерал-У” – це мобільний багатофункціональний радіолокаційний комплекс, який виявляє та класифікує надводні об’єкти на відстані до 500–600 км завдяки пасивному каналу, а також може проводити дорозвідку з використанням активного каналу.

Відомо, що вперше цей комплекс продемонстрували широкому загалу під час військового параду до 30-річчя незалежності України, який відбувся у Києві 24 серпня.

Нагадаємо, українська артилерія провела військові навчання на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією АР Крим. Тренування відбувалися із залученням реактивних систем залпового вогню “Ураган”.

Крім того, у США у місті Балтимор проходить підготовка українських екіпажів патрульних катерів типу Айленд.

До того ж українські “крилаті піхотинці” провели навчання неподалік з адміністративним кордоном тимчасово окупованого Росією Криму. Бійці відпрацьовували знешкодження диверсійно-розвідувальних груп умовного противника в урбанізованій місцевості.

Раніше Служба безпеки України провела антитерористичні навчання поблизу кордону з Республікою Білорусь. За легендою тренувань, група умовних диверсантів планувала здійснити “підриви” на Рівненській атомній електростанції.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post В Україні розробили радіолокаційний комплекс: що він робитиме appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота