МОЗ не могло не знати про зупинку роботи заводів з виробництва кисню для COVID-лікарень – волонтерка

Про те, що заводи з виробництва кисню для лікарень з важкохворими на коронавірус, більше місяця знали лікарі. Тому це може бути дивним, що про цю ситуацію нічого не знало МОЗ. Міністерство могло не виносити це у публічну площину, але точно знало. 

Про це в ефірі “Прямого” заявила волонтерка, засновниця благодійного фонду “Свої” Леся Литвинова. 

Щодо технічної зупинки заводів, я не знаю, що каже МОЗ, я знаю, що ми про це знали місяць, мабуть, тому, може трошки менше. І багато хто про це знав, наші головні лікарі знали. Я знаю, що деякі народні депутати намагалися отримати коментар від МОЗ на депутатський запит, чи знають вони, і чи там дійсно щось буде відбуватися. Самі заводи коментарі не давали, це приватні підприємства, вони мають право не відповідати на запитання від сторонніх осіб. Від МОЗу, наскільки я знаю, не було відповіді так чи ні.

Леся Литвинова

Вона додала, що МОЗ знало. Воно намагалося щось вирішити та не виносити це питання на загал. Леся Литвинова зазначила, що не вірить в те, що МОЗ нічого не знав про це. Це було б дивно з боку міністерства.

До того ж Міністерство охорони здоров’я України планує ще двічі розширювати перелік професій, працівники яких мають обов’язково вакцинуватися від COVID-19.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post МОЗ не могло не знати про зупинку роботи заводів з виробництва кисню для COVID-лікарень – волонтерка appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота