Кабмін заборонив відключати тепло до кінця опалювального сезону

До кінця нинішнього опалювального сезону Кабінет Міністрів України заборонив відключати подачу газу теплопостачальним компаніям та об’єктам соціальної інфраструктури.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 28 жовтня.

Зазначається, що Україна натепер має достатній запас газу для стабільного проходження зими.

“Ще одне важливе питання – до кінця опалювального сезону заборонено відключати подачу газу теплопостачальним компаніям, школам, лікарням та іншим об’єктам соціальної інфраструктури”

Денис Шмигаль Прем'єр-міністр України

Він додав, що “вся країна буде з теплом” і, попри світову енергетичну кризу, Україна в силах стабільно пройти опалювальний сезон.

Нагадаємо, як повідомив голова правління НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко, Україна накопичила у підземних сховищах майже 19 мільярдів кубометрів газу, яких цілком вистачить для перебігу опалювального сезону.

Разом з тим, народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність” Вікторія Сюмар заявила, що влада не думає про те, що зараз реально турбує людей. Зокрема, про загрози енергетичного колапсу напередодні опалювального сезону.

Між тим, у регіонах дефіцит газу вже відчули. Так, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з відсутністю газу для опалення бюджетних установ у Львівській області оголосили надзвичайну ситуацію.

Також читайте: влада обіцяла зниження тарифів удвічі, а вже зараз сотні шкіл, лікарень і дитячих садків в українських містах залишилися без опалення і перспективи туманні, адже просто не вистачає грошей заплатити за газ.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Кабмін заборонив відключати тепло до кінця опалювального сезону appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота