В Україні створять “Школу супергероїв”: для кого вона

Згідно з рішенням Кабінету Міністрів в Україні створять “Школу супергероїв”, яка забезпечить необхідні умови навчання для дітей, що тривалий час перебувають у лікарнях.

Відповідне рішення затвердили на засіданні уряду 28 жовтня. У Кабміні пояснили, що “Школа супергероїв” забезпечить нову модель освітнього процесу.

Документ передбачає, що створення та забезпечення роботи державної установи “Школа супергероїв”. До того ж затверджено порядок обрання директора на конкурсних засадах, а також умови оплати праці та схеми посадових окладів.

Згідно з пояснювальною запискою чинна модель, при якій освітні послуги в лікарнях дітям надають вчителі зі звичайних шкіл, не забезпечує врахування особливостей такого освітнього процесу. Зазначається, що значна частина таких дітей не отримує освітні послуги повною мірою, а частина — завдяки волонтерам, що не забезпечує системності та безперервності такого процесу.

З огляду на це пропонується запровадити нову модель під назвою “Школа супергероїв” для забезпечення освітніх послуг дітям, які перебувають на стаціонарному лікуванні або яким надається реабілітаційна допомога в лікарнях.

Як правило, мова йде про дітей, у яких є онкологічні захворювання, СНІД, які вимагають постійного гемодіалізу, чекають на операції, знаходяться в опікових центрах і психіатричних лікарнях і так далі.

Надягаємо, що 1 вересня в Україні набули чинності нові норми харчування та порядок організації такого харчування у закладах освіти, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

До того ж Міністерство освіти і науки затвердило порядок виготовлення, видачі та обліку документів про початкову освіту. З 1 вересня 2021 року свідоцтва видаватимуть в електронній формі.

Раніше стало відомо, що для учнів початкової школи змінять систему оцінювання. Замість балів за виконане завдання вони отримуватимуть букви.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post В Україні створять “Школу супергероїв”: для кого вона appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота