США можуть не визнавати Путіна президентом РФ з 2024 року

Конгресмени Стів Коен та Джо Вілсон внесли до палати представників конгресу США пропозицію не визнавати президента Росії Володимира Путіна главою держави, якщо він вирішить балотуватися на новий термін у 2024 році.

“Резолюція наголошує на порушеннях при виборах, завдяки яким Путін перебуває при владі, і відстоює позицію, що його подальше перебування на посаді незаконне”, – йдеться на сайті конгресмена  Стіва Коена.

Проєкт резолюції стверджує, що поправки до конституції РФ, прийняті у 2020 році, “набрали чинності з порушенням законів та міжнародних зобов’язань Російської Федерації”.

Зокрема, тоді було багато повідомлень про примушування до голосування, багаторазового голосування, порушення виборчої таємниці, однобічне висвітлення у ЗМІ, фальсифікації. Також викликає недовіру той факт, що російська влада не запросила достатню кількість міжнародних спостерігачів.

“Будь-яка спроба президента Володимира Путіна залишитися на посаді після закінчення його нинішнього та останнього терміну 7 травня 2024 року має спричинити невизнання з боку США”, – йдеться в заяві.

Документ, який запропонували Коен і Вілсон, у разі прийняття матиме характер рекомендації.

Раніше у виданні Politico зауважили, що Росія знову концентрує війська й озброєння на кордоні з Україною. Це підтверджують комерційні фотографії з супутника.

Однак у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України спростували інформацію щодо додаткового перекидання збройних сил РФ до кордону. Там вважають, що поширення у ЗМІ та мережі подібних повідомлень є елементом спеціальних інформаційно-психологічних дій.

Крім того, видання The Washington Post написало про те, що Росія почала стягувати свої війська до кордону з Україною після того, як у Білорусі закінчилися спільні російсько-білоруські військові навчання “Захід-2021”. Співрозмовники видання стверджують, що бачать “незвичайні переміщення техніки та військових на західному фланзі Росії”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

 

 

The post США можуть не визнавати Путіна президентом РФ з 2024 року appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота