“Зеленський, зупини репресії патріотів!”: під Офісом президента відбулася протестна акція

Під Офісом президента 18 листопада відбулася акція “Зеленський, зупини репресії патріотів України!”. Учасники заходу звернулися до президента України із закликом припинити переслідування громадських активістів.

Як повідомляло ASPI news, нещодавно Служба безпеки України завітала з обшуками до голови громадської організації “Всеукраїнська народна рада протидії корупції та громадської експертизи влади” Анатолія Будніка, який є організатором та учасником сотень протестних акцій. Також працівники СБУ обшукали житло його доньки. За участь Будніка у мітингах, які відбувалися влітку 2021 року, проти нього відкрили кримінальну справу за ч. 2 ст.109 Кримінального кодексу України (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади). Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

На думку учасників події під ОП, Служба безпеки України замість того, щоб займатися справами справжніх зрадників і колаборантів, переслідує патріотів. Ветеран АТО Олег Афанасьєв зазначив, що Буднік – людина з активною життєвою позицією, втім, звинувачувати 70-річного чоловіка ледь не в державному перевороті є абсурдом.

“Служба безпеки України заводить справи на волонтерів та активістів Майдану, водночас Медведчуку пом’якшують запобіжні заходи, а бойовики організації Киви “Патріоти – за життя” та медведчуківського “Шторму” досі на свободі”, – зазначив він.

Під час події Буднік передав представнику Офісу президента звернення, в якому задекларував бажання зустрітися із Володимиром Зеленським або головою ОП Андрієм Єрмаком. “Я хочу подивитися в очі Зеленському або Єрмаку, бо по очах видно, обманює людина чи ні. Та, знаючи оточення Володимира Зеленського, розумію, що ці чиновники не завжди доносять правду, бо бояться її сказати. Ми зацікавлені, щоб Україна була успішною, а люди – заможними”, – зазначив він.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post “Зеленський, зупини репресії патріотів!”: під Офісом президента відбулася протестна акція appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота