ДБР стало ручним органом Банкової – Рудик про переслідування опозиції

Державне бюро розслідувань поступово перетворюється на ручний орган чинної влади. Воно відкриває провадження проти опозиції, не розслідує справи за їхніми запити. Натомість ДБР захищає представників чинної влади та швидко спрацьовує, коли йдеться про переслідування опозиційних депутатів і діячів. 

Про це в ефірі “Прямого” заявила народна депутатка, голова партії “Голос” Кіра Рудик. 

За останні три-чотири місяці ми бачимо, що ДБР, яке є абсолютно ручним органом Банкової зараз, відкриває систематично справи проти опозиції, в тому числі проти партії “Голос”. Це абсолютно надумані справи, якісь звинувачення, які просто заплутані, вони вимагають витрат на юристів, вимагають ходити на допити. Але змісту в них ніякого немає. Це спроба залякати опозицію і це системні політичні переслідування, якими займається зараз влада.

Кіра Рудик

Вона звернула увагу на те, що протягом останнього року ДБР не показало жодних результатів у розслідуванні справі вагнерівців, у якій опозиція системно подавала запити. Крім того, цей орган так і не з’ясував, хто саме сидів за кермом “Мерседеса” і що саме сталося під час аварії, де нібито був один зі “слуг народу”, а також не розслідував жодної корупційної справи, які відкрили на представників влади.

“Де ДБР спрацьовує дуже швидко? По-перше, коли це справи проти Гео Лероса, який нечемно поводився з президентом. Коли це справи проти журналіста Бутусова, який некрасиво запитав президента під час пресконференції. Де ще спрацьовує ДБР? Коли це справи проти конкретно опозиції – це і партії “Голос”, і “Європейської Солідарності”, і Петра Порошенка…”, – зазначила Рудик.

Також читайте: президент Володимир Зеленський остаточно перетворив Державне бюро розслідувань на зливний бачок.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post ДБР стало ручним органом Банкової – Рудик про переслідування опозиції appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота