Кібератака на українські держустанови: сайт МЗС відновив роботу

Сайт Міністерства закордонних справ України відновив свою роботу після хакерської атаки, що була здійснена у ніч з 13 на 14 січня.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив спікер МЗС Олег Ніколенко.

“Команда спеціалістів МЗС, у співпраці з іншими причетними відомствами, вже відновила роботу вебсайту МЗС України: mfa.gov.ua”, – написав Ніколенко.

За його словами, усі розділи сайту працюють у штатному режимі.

“Внаслідок сьогоднішньої хакерської атаки контент сайту не постраждав, витоку службової інформації не зафіксовано, внутрішні ІТ-системи міністерства працюють в штатному режимі”, – додав він.

Ніколенко зазначив, що МЗС вживає практичних заходів для посилення кіберзахисту міністерства та українських посольств і консульств за кордоном.

Нагадаємо, в Україні в ніч з 13 на 14 січня 2022 року відбулася глобальна хакерська атака на сайти уряду.

Згодом Міністерство цифрової трансформації України повідомило, що після хакерської атаки застосунок “Дія” працює в штатному режимі. Зазначається, що додаток не зберігає персональні дані, а лише показує їх з реєстрів.

До слова, глобальну хакерську атаку на низку українських урядових сайтів здійснила Росія. Це може бути пов’язано з її поразкою на перемовинах щодо майбутньої співпраці України з НАТО.

Як відомо, кібератаку на українські держустанови вже засудили Європейський СоюзПольща й США.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Кібератака на українські держустанови: сайт МЗС відновив роботу appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота