Ніхто не знає, що робити: в РФ назріває розкол серед вищого армійського керівництва – CNN

В російській армії назріває розкол серед вищого керівництва, адже вони не мають єдності щодо того як протистояти українським захисникам. При цьому очільник Кремля Володимир Путін і надалі продовжує віддавати вказівки безпосередньо генералам на місцях.

Про це пише CNN.

У виданні зазначають, що російські військові розділилися в думках щодо того, як краще протистояти українському успіху на полі бою, згідно з численними джерелами, на які посилається американська розвідка. Відзначається, що Москва опинилася в обороні як на сході, так і на півдні України.

За словами джерел CNN, президент Росії Володимир Путін сам віддає вказівки безпосередньо генералам на місцях – дуже незвичайна тактика управління в сучасній армії, яка, за словами цих джерел, натякає на дисфункціональну структуру командування.

Розвідувальні перехоплення зафіксували, як російські офіцери сперечаються між собою і скаржаться друзям і родичам вдома на те, що рішення приймаються з Москви.

Численні джерела, знайомі з американською розвідкою повідомили, що існують значні розбіжності щодо стратегії, а військові лідери намагаються домовитися про те, на чому зосередити свої зусилля для зміцнення оборонних ліній.

Поразки Росії на полі бою і оголошена мобілізація стали причиною розколу і офіційні особи в Москві намагаються знайти винних у різкому повороті долі Росії. Зокрема, кремлівські чиновники намагаються перекласти провину з Путіна на російських військових.

Американські і західні офіційні особи вважають, що Росія обмежена в своїй здатності дати стратегічно важливу відповідь на контрнаступальні операції України. Навіть після оголошення часткової мобілізації чиновники скептично ставляться до того, що Росія здатна швидко розгорнути велику кількість військ в Україні.

Росія відповідає на просування України атаками на об’єкти критичної інфраструктури, такі як дамби та електростанції – атаками, які США розглядають як “помсту”.

Водночас, навіть якщо Москва зможе збільшити кількість своїх солдатів, їй буде важко тренувати, оснащувати і інтегрувати ці війська в існуючі підрозділи. І навіть якщо це вирішить деякі короткострокові проблеми з особовим складом, це, швидше за все, не будуть високоякісні новобранці.

За словами високопосадовця НАТО, в цілому Росія зараз перебуває в стані оборони. “Україна володіє ініціативою, змушуючи Росію вживати тимчасових заходів просто для того, щоб уникнути подальших втрат”, – пише видання.

Як відомо, президент росії володимир путін виступив зі зверненням до росіян та заявив, що при загрозі своєї територіальної цілісності Росія використовує всі наявні засоби. При цьому путін відкрито пригрозив світу ядерною зброєю.

Нагадаємо, підготовка Росії до псевдореферендумів на окупованих територіях України 23-27 вересня націлена на стимулювання добровільного призову всередині РФ. З тією ж метою в російській армії посилили покарання за дезертирство.

Тим часом у Службі безпеки України заявили, що викрили плани окупантів щодо залучення дітей віком від 13 до 17 років для голосування на псевдореферендумі так званої “ДНР”.

Крім того, цього ж дня міський голова Мелітополя Іван Федоров повідомив, що російські окупанти влаштували теракт у людному місці, щоб напередодні псевдореферендуму звинуватити в терорі українську владу.

До слова, Казахстан не видаватиме дозволів на постійне проживання російським громадянам, які хочуть виїхати з рф після оголошення мобілізації. Водночас Астана не обмежуватиме втечу росіян і не закриватиме кордони.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Ніхто не знає, що робити: в РФ назріває розкол серед вищого армійського керівництва – CNN appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота