В Ізюмі вже ексгумували 427 тіл загиблих: серед них п’ятеро дітей

На місці масового поховання у звільненому Ізюмі на Харківщині ексгумували 427 тіл загиблих людей, серед яких п’ятеро дітей.

Про це під час брифінгу повідомив начальник Головного слідчого управління Нацполіції Сергій Пантелеєв.

Як відомо, на території лісу розташовані 450 поховань цивільних і братська могила військових. Частина тіл мають ознаки катувань.

“На сьогодні ми завершуємо ексгумацію тіл наших громадян, загиблих і похованих у місті Ізюм. На цей момент поліцією піднято з землі 427 тіл наших громадян, з яких 202 — це тіла жінок, 189 тіл — чоловіки, п’ять — діти”, — сказав він.

Крім того, 11 тіл понівечені настільки, що встановити їхню стать наразі неможливо. Цим займатимуться судово-медичні експерти.

“Також у братській могилі в цьому місті було виявлено 21 тіло українських військовослужбовців. Більшість тіл у ході візуального огляду разом з експертами мають ознаки насильницької смерті”, — зазначив Пантелеєв.

За його словами, точну причину загибелі кожного громадянина встановлять за результатами додаткових експертних досліджень.

Нагадаємо, 12 вересня Служба безпеки України офіційно підтвердила звільнення Ізюма.

За словами депутата Ізюмської міської ради Максима Стрельника, через російські обстріли й відсутність ліків у місті загинуло близько однієї тисячі мирних жителів.

Як відомо, після ексгумації тіл в Ізюмі Харківської області було помічено руку людини, на якій висіли синьо-жовті браслети. Фото облетіло весь світ, і тепер удалося дізнатися, що рука належить убитому українському військовослужбовцю Сові Сергію Олександровичу з Нікополя.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post В Ізюмі вже ексгумували 427 тіл загиблих: серед них п’ятеро дітей appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота