РФ не випускає до Латвії тисячі українських біженців з окупованих територій

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив, що росіяни не пускають до Латвії близько 1 000 біженців з окупованих територій.

Про це він написав у Telegram.

“На пункті пропуску Бурачки у Псковській області росіяни вже 4 дні не випускають громадян України, які хочуть виїхати. Про це люди, які чекають на деокупацію і вимушені бігти від “руського миру”. У черзі зібралось близько 200 машин. Люди, серед яких інваліди й маленькі діти, перебувають у жахливих умовах. Вони обрали свободу, але росіяни створюють перепони і тут”, – йдеться у дописі.

Зазначається, що майже 1000 громадян остерігаються, що після оголошення результатів псевдореферендумів їх взагалі не випустять.

Нагадаємо, Європейський Союз готується запровадити санкції проти організаторів незаконних російських псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України.

Крім того, ЄС за жодних умов не визнає результатів “референдумів”, які Російська Федерація намагається організувати на тимчасово окупованих територіях України, а всі причетні до них будуть притягнуті до відповідальності.

Тим часом Туреччина теж не визнає псевдореферендуми, які окупаційна влада РФ проводить на захоплених українських територіях.

Крім того, на 77-й сесії Генеральної асамблеї ООН Китай та Індія закликали до припинення війни в Україні, при цьому не надавши рішучої підтримки своєму традиційному союзнику Росії.

Натомість радник президента США з національної безпеки Джейкоб Салліван заявив, що нещодавній призов президентом Росії Володимиром Путіним резервістів в армію та референдуми, що проводяться на окупованих територіях України, не стануть на заваді для надання подальшої допомоги США Україні.

ОБСЄ також вважає псевдореферендуми, які Росія проводить на тимчасово окупованих територіях України, нелегальними, адже вони суперечать міжнародним стандартам.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post РФ не випускає до Латвії тисячі українських біженців з окупованих територій appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота